تست شخصیت شناسی / یک قلب انتخاب کن تا بگوییم چقدر به طرف مقابلت اعتماد داری

به گزارش رکنا، تست شخصیت شناسی قلبی که انتخاب می کنید نشان می دهد که در یک رابطه چگونه هستید.

قلب اول

شما حرف ها را باور نمی کنید، فقط به اعمال! افرادی که زیاد صحبت می کنند، قول می دهند، اما هیچ کاری انجام نمی دهند، خیلی سریع موقعیت و همدردی شما را از دست می دهند. و خودتان ترجیح می دهید در مورد احساسات خود با اعمال صحبت کنید نه با کلمات. بنابراین، اگر شریک زندگی شما دارای طبیعت رمانتیک است، برای او با شما دشوار خواهد بود.

بسیاری از مردم شما را فردی نسبتاً بسته و بی عاطفه می دانند، اما اینطور نیست، فقط برای شما عاشقانه فقط کلمات زیبا نیست، بلکه کلمات زیبا پشتوانه اعمال واقعی هستند.

اگر به شخصی اعتماد کنید و او را دوست داشته باشید، لطیف ترین و وفادارترین شریک برای منتخب خود خواهید شد.

قلب دوم

شما فردی هستید که واقعاً از درگیری ها خوشتان نمی آید، از آنها اجتناب می کنید و همیشه به دنبال سازش هستید و سعی می کنید روابط و نظرات خود را خراب نکنید. این تاکتیک همیشه نتیجه مطلوب را نمی دهد. برعکس، کسی که شما را به خوبی می شناسد می تواند از این موضوع به نفع خود استفاده کند.

خیلی با درایت بودن همیشه خوب نیست. وقتی مرزهای شما زیر پا گذاشته می شود و منافع شما در نظر گرفته نمی شود، نمی توانید سکوت کنید. اگر شریک زندگی شما فردی با درایت و خوش اخلاق باشد، خوش شانس خواهید بود، آنگاه رابطه شما تقریباً ایده آل خواهد بود و بر اساس احترام متقابل، اعتماد و عشق بنا شده است.

قلب سوم

شما ذاتاً یک ماجراجو هستید. ریسک عشق شما به اشتیاق و احساسات روشن نیاز دارید – اگر این را در شراکت خود به دست نیاورید، تقریباً صد درصد احتمال وجود دارد که در کنار آن به دنبال آن بگردید و، البته، آن را پیدا خواهید کرد.

حتی ممکن است به این نتیجه برسید که تنها بودن راحت تر و راحت تر است، آزادی بیشتر است و هیچ تعهدی وجود ندارد. و این نیز یک انتخاب است. همه به یک شریک دائمی نیاز ندارند. اما شما دوستان زیادی دارید، شما زندگی هر شرکتی هستید، می دانید چگونه از هیچ تعطیلات بسازید.

و برای یک رابطه شاد، به شخصی نیاز دارید که شما را تغییر ندهد، بلکه از تمام ایده های دیوانه وار شما حمایت کند و در عین حال یاد بگیرد که در برابر همه “عوامل” شما صبور باشد.

قلب چهارم

شما ذاتا فیلسوف هستید، دوست دارید فکر کنید و به دنبال معانی پنهان بگردید. شما به راحتی با مردم کنار می آیید و به راحتی از آنها جدا می شوید. علاوه بر این، شما خودتان می توانید “به زبان انگلیسی” را ترک کنید، بدون اینکه لازم باشد توضیح دهید.

شما معتقدید که هر کسی راه خود را انتخاب می کند و افرادی که با آنها ملاقات می کنیم آمده اند تا چیزی به ما بیاموزند. وقتی درس تمام شد، همه می توانند آزاد باشند.

اطرافیان شما را دقیقاً به خاطر نگرش فلسفی شما نسبت به زندگی دوست دارند. اما برای خوشبختی به یک موضوع کاملاً زمینی نیاز دارید که آرامش و آسایش را برای شما ایجاد کند و به طور دوره ای شما را از آسمان فلسفی به زمین بازگرداند.

قلب پنجم

شما مهربان هستید و حتی در بعضی جاها دلسوز هستید، قلب بی ته بزرگی دارید که تمام سرنوشت های دشوار دنیا در آن جا می شود. شما نگران همه چیز و همه چیز هستید. شما با همه همدردی می کنید، حاضرید همه را گرم کنید، به آنها غذا بدهید، حداقل کمی همه را خوشحال کنید.

شریک زندگی شما روزهای سختی را سپری می کند، رقابت زیادی برای جلب توجه شما وجود دارد، بنابراین برای اینکه او را به سمت خود جذب کنید، ممکن است مشکلات مکرری در محل کار داشته باشد، با پول، مشکلات با سابق ها، با سلامتی، این لیست ادامه دارد و بر. زیرا اگر او مشکلی نداشته باشد، شما به او نیاز ندارید. و او این را در سطح ناخودآگاه درک می کند، و شما این را درک می کنید، بنابراین چنین شخصی را انتخاب می کنید.

اگر از آن راضی هستید، پس همه چیز عالی است، اما اگر متوجه شدید که این مسیر شما نیست، وقت آن است که کاری در مورد آن انجام دهید.

قلب ششم

شما یک کنترل کننده هستید، سعی می کنید همه چیز را حتی در روابط در نظر بگیرید. به احتمال زیاد، همه قرارهای خود را با هم به یاد می آورید، به جزئیات جزئی هم در روحیه و هم در ظاهر عزیزتان توجه می کنید، همه دوستان و حتی شماره تلفن آنها را می شناسید.

خوب است که کمی چنگال خود را شل کنید، در غیر این صورت این خطر بزرگ وجود دارد که فرد مهم شما از تعیین مرزهای خود خسته شود، که شما به سادگی متوجه آن نمی شوید.

به او این فرصت را بدهید که فضای شخصی، اسرار، زمان داشته باشد و خواهید دید که عشق او به شما بیشتر خواهد شد.

منبع: مکتوب نامه

کدخبر: 984457 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟