چرا به ماشین لباسشویی فلفل سیاه اضافه می کنند؟ / باورنکردنی

فلفل سیاه از ادویه های پرکاربرد است. فلفل سیاه خواص زیادی دارد. ازجمله خواص مهم فلفل سیاه کاهش درد عضلات است. شاید جالب باشد که بدانید فلفل سیاه در وسایل مهم خانه هم کاربرد دارد. ازجمله ماشین لباسشویی که فلفل سیاه موجب ثابت ماندن رنگ لباس در آن می شود.

کاربرد مهم فلفل سیاه در ماشین لباسشویی

متأسفانه، این اتفاق خیلی برای ما رخ می دهد که یک پیراهن یا شلوار زیبا می خریم و سپس یک ماه بعد، می بینیم که دیگر رنگ خود را از دست داده است! بسیار تأسف آور است که لباسی که برایش این همه هزینه کرده ایم و مورد علاقه ماست بعد از دو یا سه بار انداختن در لباسشویی زیبایی اولیه خود را از دست داده و کهنه به نظر برسد!

فلفل سیاه در ماشین لباسشویی

آیا درخواست برای زیبا ماندن لباس هایمان زیاد است؟ نه، اینطور نیست! مواد شوینده گران قیمت را که ظاهرا رنگ لباس شما را محافظت می کنند فراموش کنید، فقط این ترفند ارزان و ساده را امتحان کنید.

از دست رفتن رنگ لباس در ماشین لباسشویی

به جای اینکه ببینیم لباس مورد علاقه مان رنگ خود را به راحتی از دست می دهد و ما مجبور هستیم دوباره به خرید برویم و لباس دیگری بخریم (که پس از چند بار شستشو آن لباس نیز رنگ خود را از دست می دهد!!) می توانیم از این چرخه معیوب عبور کرده و از یک ترفند مفید و ارزان استفاده کنیم!

لباس

فلفل سیاه به ماشین لباسشویی اضافه کنید

اضافه کردن فلفل سیاه به ماشین لباسشویی موجب ثابت ماندن رنگ لباس می شود؛ فلفل مانند یک کاغذ سنباده سبک عمل می کند و هرگونه صابون باقیمانده را از روی لباس های شما پاک می کند که این معمولاً دلیل کم رنگ شدن رنگ ها در وهله اول است.

پس دفعه بعد که یک شستشوی رنگی انجام می دهید، یک قاشق چای خوری فلفل سیاه به ماشین لباسشویی خود (همراه با شوینده معمولی) اضافه کنید و سپس با بور شدن لباس های رنگی خود خداحافظی کنید! به همین سادگی...

آیا این خبر مفید بود؟