ورزشی رک اسپورت کدخبر: 250709 ارسال پرینت 260

رکنا: محمد مایلی کهن سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در واکنش به اهانت داور در جریان بازی این تیم با نساجی مازندران از داور جانبداری کرد و جالب اینکه تیم او این بازی را باخته بود.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی گفت: پس از مسابقه به سوی داور رفتم تا به او خسته نباشید بگویم اما دیدم یک دلال به داور مسابقه اهانت می کند. محمد مایلی کهن پس از دیدار تیم های نساجی مازندران و ملوان بندرانزلی و حواشی ایجاد شده پش از این مسابقه در نشست خبری گفت: چقدر اهانت کردند. زمانی که نیمه دوم ایمان صادقی به زمین آمد فحش زن و بچه به او دادند. روز قبل هم تمرین ما را به هم زدند لیدرهای نساجی می خواستند با صادقی درگیر شوند. در ابتدای نیمه دوم جلوی چشم صادقی ترقه زدند و او مصدوم شد. هزار نفر دور زمین بودند اما کسی جلوی این حواشی را نگرفت.

وی افزود: در این بازی همه کار کاردند تا بازی را ببرند. توپ جمع کن ها پس از اینکه نساجی جلو افتاد توپ نمی دادند، نمی دانم آخر این فوتبال به کجا خواهد رسید. بازیکنان با هم مشکلی نداشتند، اما هوادران اینقدر اشیاء پرتاب کردند. آنها از حسن زاده رئیس کمیته انضباطی گرفته تا به داور مسابقه و بازیکن های توهین کردند. این پیروزی مبارک نساجی باشد من آدمی نیستم که تحمل باخت نداشته باشم و با یک شکست زمین و زمان را به هم نمی دوزم، اما این همه استعداد دراین مملکت است، اما یکسری افراد نمی خواهند جوانان ما رشد کنند.

باور کنید جوانان ما طلا و حتی سوپر طلا هستند. اهانت ها خیلی وقیحانه بود. این شهر قهرمانانی چون بهداد سلیمی را دارد. سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در خصوص درگیری با رمضانی مدیر عامل نساجی پس از پایان این مسابقه اظهار داشت: رفتم که به داور خسته نباشید بگویم که دیدم یک دلال به داور اهانت می کند. من انسان هستم و و ظیفه انسانی ام می گوید از داور طرفداری کنم. کجای دنیا یک دلال راحت به کنار زمین می آید؟ این دلال تا به حال هزار تیم عوض کرده و اندازه چند مربی و بازیکن تیم های خود را تغییر داده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر