حمله وحشیانه 4 تن به کارگر یک پارک شهرداری در خوزستان + عکس

به گزارش رکنا از خوزستان، این درگیری در حالی صورت گرفته است که ماموران پلیس پس از انتقال کارگر پارک به بیمارستان اقدامات ویژه برای دستگیر متهم را در دستور کارشان دارند.

کریم پیکر کار - فرد مجروح - در گفت‌وگو با خبرنگار رکنا گفت: کارگر روزمزد و نگهبان پارک شورا - پارک شهر - که در وسط شهر سیاه منصور بین خیابان امام حسین(ع) و امام سجاد(ع) جنب مسجد قرار دارد، هستم.

 این درگیری چطور شروع شد؟

 یک روز قبل چند تا پسر نوجوان به پارک آمده بودند و نظم آن پارک را بهم ریخته و اجازه بازی کردن به دختران کوچک را نمی دادند و من هم از این رفتار آنان جلوگیری کرده و از آنجا متفرق شان کردم.  دیشب داخل ماشین نشسته بودم که چهار نفر دورم را گرفتند و گفتند با بچه ها چه مشکلی دارید که اجازه بازی کردن در همه ساعات را به آنها نمی دهید و شروع به فحش دادن کردند. یک نفر از آنها با چاقو ضرباتی را به من وارد کرد که از ناحیه کمر و بازو آسیب دیدم.

ضرب و جرح

ضرب و جرح

 یعنی آن سه نفر دیگر به شما آسیبی نزدند؟

 من در وسط درگیری بودم و اگه آن سه نفر چیزی گفته یا آسیبی زدند متوجه نشدم ولی برادرم که آنجا حضور داشت میگ وید آنها هم به تو آسیب زدند.

ایمان آزادی شهردار شهر سیاه منصور در گفت‌وگو با خبرنگار رکنا ضمن تایید این خبر گفت: در همان ساعات اولیه وقوع حادثه با حضور عوامل شهرداری و اطلاع به نیروی انتظامی صورت جلسه ای تنظیم شد و فرد آسیب دیده به مراکز درمانی منتقل شد.

وی افزود: شهرداری سیاه منصور در دفاع از حقوق کارکنان رسمی و قراردادی خود مصمم است و جدای از پیگیری موضوع توسط شخص آسیب دیده قطعا از طریق واحد حقوقی شهرداری این حادثه پیگیری خواهد شد.
علیرضا آزادی/ خوزستان

کدخبر: 984029 ویرایش خبر
لینک کپی شد
علیرضا آزادی
آیا این خبر مفید بود؟