انهدام باند سارقان کارگاه میناکاری در اصفهان

به گزارش رکنا، سرهنگ" حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع سرقت از یک کارگاه میناکاری و شکایت صاحب این کارگاه به پلیس، تحقیقات خصوص شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان سرقت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

او افزود: در تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده از صحنه سرقت مشخص شد سارقان یک باند ۳ نفره با صورت‌های پوشیده بودند که پس از بستن و دست و پای نگهبانان اقدام به سرقت ۲ تُن ظروف مسی کرده و متواری می‌شوند.

این مقام انتظامی بیان کرد: با استفاده از یک سری اقدامات هوشمندانه وکار‌های اطلاعاتی و تخصصی توسط کارآگاهان سرانجام یکی از افراد سارق شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیر و به بزه انتسابی خود با همدستی ۲ نفر دیگر از دوستانش اعتراف کرد.

کشف 2 تن ظروف مسی مسروقه در اصفهان

سرهنگ ترکیان، اظهار داشت: ۲ متهم دیگر این باند که از استان متواری و در یکی از شهرستان‌های تهران مخفی شده بودند نیز طی عملیاتی منسجم و هماهنگ توسط کارآگاهان شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری مالخر اموال مسروقه با اعترافات متهمان خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه این مالخر ۲ تُن ظروف مسی مسروقه کشف و پس از طی مراحل قانونی به صاحب آن مسترد شد.

مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش اموال مسروقه را ۲ میلیارد ریال اعلام کردند خاطر نشان کرد: تمامی متهمان دستگیر شده به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟