تقدیر و جایزه  برای  مامور انسان دوست + فیلم
حجم ویدیو: 12.19M | مدت زمان ویدیو: 00:01:39

به گزارش رکنا، فرمانده نیروی انتظامی گفت: کار انسان دوستانه و مؤمنانه مأمور نیروی انتظامی در شهرستان نکای استان مازندران بیش از 20 میلیون بازدید کننده داشت و مورد تقدیر مردم قدرشناس قرار گرفت.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری درباره کار انسان دوستانه مأمور نیروی انتظامی در شهرستان نکای استان مازندران و خرید کفش برای یک دختر 8 ساله کودک کار افزود: از حرکت مأمور نیروی انتظامی خیلی خوشحال شدیم و مردم عزیز این حرکت مؤمنانه و انسان دوستانه مأمور نیروی انتظامی را مورد تقدیر قرار دادند و با این حرکت باعث عزت و افتخار نیروی انتظامی شد.

وی گفت: البته همه مأموران نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور در حال خدمت به مردم هستندکه امیدواریم این حرکت خداپسندانه این مأمور نیروی انتظامی باعث رضایت خداوند قرار بگیرد.

تقدیری از مامور انسان دوست

سردار اشتری افزود: به پاس این کار انسان دوستانه؛ یک درجه تشویقی به همراه زیارت بارگاه امام رضا (ع) به همراه خانواده به این مأمور نیروی انتظامی اهدا می شود تا باعث تشویق همه همکاران گردد.

همکاران خدوم ما در نیروی انتظامی ، در عین حال که مأموریت خودشان را انجام می‌دهند ، یک نگاهی نیز به مردم دارند و به مشکلات مردم توجه می‌کند .

سردار اشتری گفت : ما شاید روزانه هزاران صحنه از حرکت های مومنانه و خدمات انسان دوستانه همکارانم به مردم داشته باشیم که برخی از این موارد منعکس می‌شود و بازتاب پیدا می‌کند .

آیا این خبر مفید بود؟