حاشیه های زلزله شدید در تبریز / مردم آواره اند

صبح امروز زلزله تبریز را لرزاند و تا کنون چند پس لرزه داشته است.

 به دنبال وقوع زلزله بامداد سه شنبه ۱۸ خرداد در تبریز نیروهای جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در حالت آماده باش هستند.

به گزارش رکنا، مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: اولین زلزله تبریز در ساعت ۳ و ۱۳ دقیقه و ۵۴ ثانیه به بزرگی ۴.۲ ریشتر اتفاق افتاد که بعد از آن، ۵ پس لرزه را در پی داشت.

در ساعت هفت و ۴۴ دقیقه صبح نیز مجددا زلزله‌ای به بزرگی چهار ریشتر در تبریز اتفاق افتاد که در ساعت ۷ و ۵۹ دقیقه، یک پس لرزه سه ریشتری داشته است.

تیم‌های ارزیابی متشکل از هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی و نیروی انتظامی بلافاصله پس از وقوع نخستین زلزله به منطقه اعزام شده‌اند.

تاکنون خوشبختانه خسارت جانی و یا مالی در منطقه گزارش نشده است، ولی همچنان تیم‌های ارزیاب در حال پایش منطقه هستند.

هنربر گفت: تیم‌های ارزیابی متشکل از هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی و نیروی انتظامی بلافاصله پس از وقوع نخستین زلزله به منطقه اعزام شده‌اند. دستور آماده باش کامل نیز به اعضای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، شهرستان تبریز و شبستر داده شده است.

وی افزود: تاکنون خوشبختانه خسارت جانی و یا مالی در منطقه گزارش نشده است، ولی همچنان تیم‌های ارزیاب در حال پایش منطقه هستند.

مرکز اصلی وقوع این زلزله‌ها حوالی تبریز و صوفیان و تقریبا اطراف روستای اوغلی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟