خبر خوش برای خانواده کودک گمشده در جنگل‌های رامیان + عکس

گلستان فرمانده انتظامی رامیان از پیدا شدن پسر بچه گمشده در جنگل‌های این شهرستان پس از ۴۸ ساعت خبرداد و گفت: کودک به دلیل ضعف عمومی به مرکز درمانی منتقل شد

به گزارش رکنا، سرهنگ ابوالفضل وزیری در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ظهر روز یکشنبه ۹ خردادماه مفقود شدن پسربچه‌ای ۶ ساله در جنگل‌های روستای سنگستان شهرستان رامیان به پلیس ۱۱۰ اعلام شد.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی ویژه از ماموران انتظامی و هلال احمر به محل اعزام و با کمک اهالی محل عملیات جستجو را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی رامیان با بیان اینکه با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه، جستجوی تیم های امدادی بی نتیجه بود، گفت: سرانجام ظهر امروز، دو شهروند در جنگل‌های سفید چشمه متوجه حضور پسربچه‌ای در حاشیه جاده می‌شوند که حال عمومی وی مساعد نبوده لذا بلافاصله با ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع را به پلیس اعلام می‌کنند.

وزیری بیان کرد: با حضور ماموران انتظامی و بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسربچه همان کودک گمشده است که بلافاصله موضوع به خانواده وی اعلام و کودک نیز بدلیل ضعف عمومی به مراکز درمانی منتقل شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟