فیلم لحظه کشتن آقای دکتر و همسرش / 2 موتورسوار با آن ها شلیک کردند + عکس
حجم ویدیو: 4.80M | مدت زمان ویدیو: 00:00:39

کشور هند طی روز‌های اخیر مرکز بحران کرونا در جهان شده و آمار بالای مبتلایان و قربانیان کرونا در این کشور به سرخط خبر‌ها تبدیل شده است.

به گزارش رکنا ، مرگ و میر بالای تعداد مبتلایان به کرونا در هند، در برخی موارد خشم خانواده‌های قربانیان از کادر درمان را دامن زده و صحنه‌هایی عجیب و باورنکردنی در بیمارستان و مراکز پزشکی در این کشور را رقم زده است.

در حالی که حدود یک ماه پیش بود حمله دسته جمعی خانواده و اقوام یک متوفی کرونایی به بیمارستانی در این کشور خبرساز شد به تازگی نیز حمله مسلحانه دو موتورسوار به یک پزشک و همسرش خبرساز شده است.

حمله به زوج هندی در خودروی شخصی

در این حادثه که در منطقه «بهاراتپور» در راجاستان رخ داد این زوج پزشک بر اثر تیراندازی مهاجمان ناشناس کشته شدند. در این حادثه دکتر «سودهیر گوپتا» و همسرش که در داخل خودروی خود مورد حمله قرار گرفتند جان باختند.

ویدئویی که توسط دوربین‌های خیابان تهیه شده چگونگی قتل این دو پزشک را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو ابتدا خودروی شاسی بلند مشکی قربانیان توسط دو موتورسوار متوقف شده و سپس یکی از آن‌ها اسلحه را بیرون آورده و چند بار به سمت این دو پزشک در داخل خودرو شلیک می‌کند. هر دو پزشک در محل حادثه جان باختند. جستجو‌های پلیس هند برای شناسایی و دستگیری افراد مهاجم ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟