شاگرد طلا فروشی، سارق بود

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی گلستان سردار سعید دادگر گفت: به دنبال مراجعه صاحب یک طلافروشی به کلانتری ۱۱ بندرترکمن و اعلام کسری مقدار زیادی طلا از مغازه وی، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

او افزود: اقدامات فنی و تخصصی پلیس در این راستا آغاز شد و ماموران با همکاری صاحب مغازه و بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته به رفتار‌های خانمی که به عنوان شاگرد در آن طلافروشی فعالیت می‌کرد مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: با اشراف اطلاعاتی پلیس مشخص شد این خانم طی ساعات آینده قصد خروج از کشور به سمت ترکیه را دارد که بلافاصله پس از هماهنگی با مرجع قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه در منزل یکی از اقوامش دستگیر شد.

سردار دادگر گفت: متهم در تحقیقات مقدماتی و پس از مواجهه با مستندات پلیس اعتراف کرد طی یک سال گذشته که به عنوان شاگرد در این طلافروشی فعالیت داشته و طی چندین مرحله اقدام به سرقت کرده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم به سرقت ۵ کیلو و ۵۰۰ گرم طلا اقرار کرد، گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش این مقدار طلای مسروقه بیش از ۵۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟