زورگیری در گنبدکاووس با اسلحه وینچستر / سارق مسلح دستگیر شد + جزئیات

فرمانده انتظامی گنبد کاووس گفت: در پی وقوع سرقت مسلحانه و بعنف موتورسیکلت در گنبدکاووس، شناسایی و دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

به گزارش رکنا ، سرهنگ "محمود علی فر" اظهار داشت: در پی وقوع سرقت مسلحانه و بعنف موتورسیکلت در گنبدکاووس، شناسایی و دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

فرار 2 سارق موتورسوار در گنبدکاووس

وی افزود: بلافاصله پس از دریافت خبر، ماموران به محل اعزام که در بررسی‌های انجام شده مشخص شد 2 موتور سوار با یک قبضه سلاح غیرمجاز با ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت موتورسیکلت یکی از شهروندان کرده و متواری شده اند.

سرهنگ علی فر تصریح کرد: ماموران با تلاش های اطلاعاتی وتحقیقات میدانی یکی از سارقان مسلح را درکمتر از 24 ساعت شناسایی و در اقدام ضربتی و هدفمند، وی را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل کردند.

کشف سلاح وینچستر از مخفیگاه سارق

فرمانده انتظامی گنبدکاووس ضمن اعلام اینکه متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: دستگیری همدست سارق با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهم، یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی و یک قبضه سلاح وینچستر کشف شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟