آتش سوزی خانه مسکونی در بلوار فردوس + عکس ها

به گزارش  ساعت 23:25 دقیقه شب گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران پس از به صدا درآوردن زنگ ایستگاه های  102 و 98، نیروهای عملیاتی را به همراهی خودروهای پشتیبان برای خاموش کردن آتش سوزی در یک منزل مسکونی در بلوار فردوس شرق، خیابان ولیعصر، نبش کوچه 4 به محل حادثه اعزام کرد.

مهدی خرسند فرمانده آتش نشانان حاضر در محل، در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد در یک ساختمان 5 طبقه 20 واحدی از یکی از واحد ها در طبقه ی پنجم مقداری دود و محصولات آتش به بیرون ساختمان زبانه می کشید و قسمتی از آشپزخانه این ملک مسکونی، طعمه شعله های سرکش آتش شده است.

وی افزود: نیروهای عملیات بلافاصله پس از تجهیز خود به سیلندر های دستگاه تنفسی و ایمن سازی ساختمان مسکونی و قطع گاز و برق و آب با کشیدن لوله های آبدهی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و همزمان با جلوگیری از سرایت شعله های سرکش  به قسمت های دیگر واحد، آتش سوزی در قسمت آشپزخانه را  مهار و کاملاً خاموش کردند.

فرمانده آتش نشانان خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از خاموش کردن کامل آتش و جداسازی اجناس نیمه سوخته برای لکه گیری محل حادثه و خارج کردن دود و جداسازی وسایل پس از  ایمن سازی کامل ساختمان مسکونی و تحویل محل حادثه به مالک، عملیات خود را  پایان دادند.

خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنین آسیبی نرسید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 
آیا این خبر مفید بود؟