قتل زن 65 ساله توسط همسایه 90 ساله اش

به گزارش رکنا، پلیس نیوجرسی یک مرد ۹۰ ساله را به اتهام تیراندازی و قتل همسایه اش بازداشت کرد. «کِلِنت موریس» که سابقه درگیری با همسایه اش را داشت اقدام به شلیک گلوله و کشتن همسایه اش کرده بود. بنا به گزارش ABC ۶ پلیس محلی نیوجرسی پس از حضور در محل حادثه با جسد خونین یک زن ۶۵ ساله که در بیرون از خانه‌اش افتاده بود مواجه شد.

پلیس همچنین فرد مهاجم را در حالی که در خانه‌اش حضور داشت و او نیز از ناحیه چشم دچار جراحت شده بود بازداشت کرد. این مرد بلافاصله به نزدیکترین بیمارستان برای درمان منتقل شد. مرگ قربانی در محل حادثه توسط تیم اورژانس پزشکی اعلام شد. پلیس هنوز هویت قربانی را اعلام نکرده است.

قتل زن همسایه به دست مرد 90 ساله

یکی از همسایه ها به رسانه‌های محلی گفت که او حین درگیری شدید این مرد سالخورده و قربانی ناگهان صدای شلیک گلوله را شنیده است. بنا به گفته پلیس قربانی و متهم از قبل یکدیگر را می‌ شناختند و با هم سابقه درگیری داشتند. «رید گُسکیورا»، شهردار نیوجرسی این حادثه مرگبار را یک خشونت خانگی خواند.

گفتنی است؛ مرد سالخورده که با اتهام قتل روبه‌رو شده قرار است در دادگاه مورد محاکمه قرار بگیرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟