شلیک گلوله نوجوان 16 ساله در دوئل با مادر / کودک یکساله تیر خورد + فیلم / آمریکا
حجم ویدیو: 18.31M | مدت زمان ویدیو: 00:02:28

به گزارش رکنا،این اتفاق هنگامی رخ داد که این نوجوان حین درگیری مسلحانه با مادر کودک اقدام به شلیک گلوله کرده بود. پلیس آمریکا همچنین مادر کودک را نیز به دلیل کشیدن اسلحه بازداشت کرده است.

پلیس آمریکا در روز ۱۲ آوریل و پس از دریافت گزارش تیراندازی در محل حادثه حاضر شد. کودک مجروح بلافاصله به بیمارستان محلی منتقل شد. بنا به گزارش CBS حال این کودک که فورا تحت عمل جراحی قرار گرفت مساعد گزارش شده است.

بنا به گزارش NBC New york مادر کودک که هویتش «تیتانیشا ویلدِر» اعلام شده حین مشاجره با چند نفر اقدام به گرفتن اسلحه به سمت آن‌ها کرده بود. پسر نوجوان که هویتش اعلام نشده یکی از همین افرادی بود که پس از این اتفاق اقدام به شلیک به سمت خودروی مادر کودک کرد. در لحظه وقوع حادثه این کودک و مادرش، یک مرد به همراه دو نوجوان دیگر در خودرو حضور داشتند.

دوئل مرگبار مادر جوان با یک پسر نوجوان در خیابان!

در حالی که برخی گزارش‌ها از اصابت گلوله به پهلوی کودک حکایت دارد، اما برخی نیز از اصابت گلوله به سر کودک خبر می‌دهد. مادر کودک به همراه این نوجوان در بازداشتگاه پلیس به سر می‌برند و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه سومین حادثه تیراندازی به کودکان طی هفته‌های گذشته در آمریکا به شمار می‌رود که در دو مورد دیگر یک کودک ۵ ساله در تاریخ ۵ آوریل و یک کودک ۱۲ ساله در تاریخ ۱۰ آوریل مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟