کیف پر از طلا پس از 25 سال در گلپایگان به صاحبش بازگردانده شد  +فیلم گفتگوی اختصاصی
حجم ویدیو: 53.25M | مدت زمان ویدیو: 00:08:05

طلا های گمشده پس از 25 سال در گلپایگان به صاحبش بازگردانده شد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

زن دزفولی کیف پر از طلا را به صاحبش بازگرداند

Screenshot_2021-04-20 25 سال در جست‌وجوی صاحب کیف

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، آرزوی فریبا زن جوان دزفولی پس از 25 سال برآورده شد. او هنگامی که بچه بود در «بازار قدیمی دزفول» کیفی کوچکی پر از طلا، همراه با مادرش پیدا کرد از آن لحظه تا همین امروز فریبا دغدغه پیدا کردن صاحب اصلی کیف طلا ها را داشت.

فریبا با مشکلات مالی فراوان در زندگی خود مانند خریدن جهیزیه و پرداخت اجاره ماهانه هیچ وقت به کیف طلا دست درازی نکرد و یکی از اهداف زندگی او پیدا کردن صاحب اصلی طلا ها بود.

زن جوان دزفولی با باز کردن در کیف، یک کاغذ نوار قلب و چند عکس مشاهده کرد این قضیه کافی بود تا امید برای پیدا کردن صاحب اصلی کیف طلا دوباره در قلب فریبا پررنگ شود، زن جوان در اولین حرکت خود با توجه به شماره تلفن پشت عکس ها از مخابرات کمک گرفت و یک آتلیه عکاسی را قلب گلپایگان پیدا کرد.

فریبا از طریق مخابرات به در بسته خورد. زن جوان دزفولی فکر دیگری به سرش زد، او که می دانست صاحب اصلی کیف در گلپایگان است مشخصات و عکس طلا ها را در فضای مجازی پخش کرد، حتی او کیف طلا را برای اینکه صاحبش پیدا شود در دیوار سایت آگهی داد.

مردم با زنگ زدن به فریبا از طریق آگهی سایت دیوار خودشان را جای صاحب اصلی کیف جا می‌زدند اما نشانه های آن ها فاقد اعتبار بود، فریبا که از همه چیز نا امید شده بود، ناگهان تلفن موبایلش زنگ خورد.

حسرت 25 ساله زن دزفولی به پایان رسد

مردی به فریبا زنگ زد، و ادعا کرد صاحب اصلی کیف را می‌شناسد او شماره تلفنی به زن جوان داد که می‌توانست حسرت 25 ساله فریبا را به پایان برساند.

فریبا پس از زنگ زدن به مرد گلپایگانی، با توجه به نشانه های کیف طلا متوجه شد  که مادر مرد اصفهانی صاحب واقعی کیف است. اما او چند سال  پیش فوت کرد.

زن جوان دزفولی پس از پیدا کردن صاحب اصلی کیف طلا نفس راحتی کشید؛ فریبا پس از 25 سال به یکی از اهداف زندگی اش رسید.

فریبا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا، ماجرای پیدا کردن کیف طلا را اینطور بیان کرد : «ایام عید سال 76 بود، با مادرم در بازار قدیمی دزفول در حال خرید کردن بودیم که ناگهان چشممان به یک کیف طلا برخورد کرد.»

زن پاک دست دزفولی در ادامه گفت : «مادرم تصمیم گرفت برای اینکه صاحب کیف سریع تر پیدا شود آن را به مغازه دار های بازار بسپارد، اما آن ها کیف طلا را قبول نکردند و از ناچاری طلا ها را به خانه آوردیم.»

زن جوان دزفولی گفت : «با کمک مخابرات از شماره پشت عکس ها متوجه شدیم صاحب اصلی کیف در گلپایگان زندگی می‌کند. با پخش کردن عکس های کیف طلا در فضای مجازی سعی کردیم مرد گلپایگانی را پیدا کنیم که این اتفاق رخ نداد. همچنین پیدا شدن صاحب اصلی کیف برای من یک هدف و آرزو شده بود.»

فریبا به خبرنگار رکنا، گفت : « با آگهی زدن کیف به عنوان گمشده ، در سایت دیوار افرادی زنگ می‌زدند و به اشتباه ادعا می‌کردند که صاحب اصلی طلا ها هستند حتی آن ها به من گفتند پس از 25 سال طلا هارا بفروشم.»

فریبا زن دزفولی در پایان گفت: «نا امید در خانه نشسته بودم که ناگهان تلفن همراهم زنگ خورد؛ مردی شماره صاحب اصلی کیف را به من داد. پس از زنگ زدن به او متوجه شدم که وی صاحب اصلی کیف است. هرطور شده کیف را به او رساندم و به این حسرت 25 ساله پایان دادم.»

گفتگو با صاحب اصلی کیف پر از طلا در گلپایگان

صاحب اصلی کیف طلا در گفتگو اختصاصی با خبرنگار رکنا، گفت: «لحظه گم شدن کیف را به درستی یادم هست، مادرم به پدرم درباره کیف طلا چیزی نگفت.»

مرد گلپایگانی در پایان مصاحبه گفت : «مادرم چند سال پیش فوت کرد او پس از اینکه کیف را گم کرده بود به سختی در دزفول به دنبال آن می‌گشت کمتر خانمی مانند فریبا پیدا می‌شود تا کیف طلا را به صاحبش برگرداند.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟