این مرد فقط کفش های زنانه می دزدید + فیلم
حجم ویدیو: 11.40M | مدت زمان ویدیو: 00:01:32

مرد ژاپنی که اقدام به دزدیدن کفش زنان می کرد توسط پلیس این کشور بازداشت شد.

به گزارش رکنا ، این روزها منطقه «ایچی» در مرکز ژاپن به یک نقطه داغ برای فعالیت‌های عجیب مجرمانه تبدیل شده است. پس از مورد فروش نسخه اصلاح شده از یک بازی رایانه‌ای ، سرقت کاور‌های پیانو از مدارس و بریدن لاستیک‌ خودروهای زنان در این منطقه حالا وقوع یک مورد عجیب دیگر خبرساز شده است؛ دزدیدن کفش‌های زنان و تعویض کردن آن با کفش‌های نو!

«هیروآکی کاتسو»، کارمند محلی در شهر «ناگاکوته» در منطقه ایچی با اتهام سرقت کفش‌های زنان توسط پلیس بازداشت شد. پلیس پس از ورود به خانه این مرد ۳۳ ساله با کلکسیونی از کفش‌های قدیمی روبه رو شد. این مرد پس از بازداشت توسط پلیس ضمن اعتراف به سرقت کفش‌ها گفت که کفش‌های دزیده شده را به صورت کلکسیون در خانه‌اش نگهداری می‌کرد.

سارق کفش های زنانه چگونه دستگیر شد؟

پلیس پس از آن اقدام به بازداشت این مرد کرد که یک زن ۲۳ ساله پلیس را در جریان سرقت کفش ۵۰۰۰ ینی (۴۵.۵۳ دلار) خود قرار داد. کفش این زن در ساعت ۱.۵۰ دقیقه صبح روز ۳۰ ژانویه در یک آموزشگاه موسیقی در ناگویا به سرقت رفته بود. این زن پس از تماس با پلیس اعلام کرد که کفش وی با کفش دیگری تعویض شده است.

سرانجام پلیس ژاپن توانست در تاریخ ۶ آوریل این مرد را شناسایی و دستگیر کند. تحقیقات پلیس محلی ژاپن در این باره ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟