فیلم لحظه آتش گرفتن نیسان در تصادف با اتوبوس/ راننده سوخت
حجم ویدیو: 2.82M | مدت زمان ویدیو: 00:00:20

در تصادف اتوبوس با نیسان آبی روز گذشته یک کشته و 5 زخمی بر جا گذاشت.

امیر جعفرزاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی اظهار کرد: برخورد یک دستگاه وانت سایپا با اتوبوس در جاده میاندوآب به ارومیه ۲۱ حادثه دیده، ۵ مصدوم و یک فوتی سر صحنه داشت.

به گزارش رکنا، او تصریح کرد: این حادثه در ۳۳ کیلومتری محور میاندوآب به سمت ارومیه و در ۱۴ کیلومتری پایگاه امداد و نجات جاده‌ای برده رشان جمعیت هلال احمر وقوع پیوست و نیرو‌های امدادی پایگاه سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

جعفرزاده خاطر نشان کرد: ۲ نفر از مصدومین توسط نجاتگران حاضر در صحنه‌ی تصادف پس از اقدامات اولیه به بیمارستان فاطمه زهرا میاندوآب انتقال داده شدند و ۳مصدوم دیگر را نیز عوامل اورژانس ۱۱۵ حاضر در صحنه به بیمارستان منتقل کرده و فرد فوتی که راننده ساپیا بود توسط آتش نشانان رها سازی و به عوامل انتظامی مستقر در محل حادثه تحویل داده شد.

تصادف مرگبار در ارومیه / اتوبوس با نیسان حادثه آفرید

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی تاکید کرد: متاسفانه برخی از هموطنان مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نکرده و خود و خانواده شان را دچار مشکل می‌کنند و از هموطنان عزیزمان تقاضامندم که در هنگام رانندگی نکات ایمنی را رعایت کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟