توقیف نیسان آبی پرحاشیه در ایرانشهر + عکس

 فرمانده انتظامی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یک دستگاه خودرو وانت نیسان که با حرکات نمایشی برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کرد، توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ حسن کیخا روز پنجشنبه اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی و راهور شهرستان ایرانشهر یک دستگاه خودرو وانت نیسان را به علت حرکات نمایشی در محور «ایرانشهر به روستای سرزه» متوقف کردند.

وی افزود: راننده این خودرو با حرکات نمایشی خطرناک و حادثه ساز و همچنین ایجاد ترافیک در محور باعث ایجاد مزاحمت برای مردم شده بود، که با هماهنگی دستگاه قضایی شناسایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر ادامه داد: سرعت و سبقت های غیرمجاز، لایی کشیدن در سطح معابر شلوغ و... از جمله تخلفات این خودرو است که راننده به دفعات مرتکب آن شده است.

وی تصریح کرد: در راستای اجرای ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، خودرو برای سیر مراحل قانونی توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات رانندگی و احترام به حقوق شهروندان توسط رانندگان، خاطر نشان کرد: پلیس با جدیت و قاطعانه با رانندگان متخلفی که با حرکات نمایشی و امثال آن سبب ایجاد اخلال در نظم شهری و مزاحمت برای شهروندان می شوند برخورد می کند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟