مرگ بامدادی 3 جوان دزفولی + عکس و جزئیات

تصادف رانندگی در جاده دزفول 3 جوان را به کشتن داد.

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان دزفول از کشته شدن سه نفر در حادثه رانندگی محور صفی آباد به میانرود دزفول خبر داد.

به گزارش رکنا، علی بختیاری رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان دزفول صبح امروز  در این شهرستان اظهار کرد: در ساعت ۳:۰۳ دقیقه بامداد چهارشنبه به اورژانس شهرستان حادثه تصادف در محور صفی آباد به میانرود و روبروی کارخانه تولید یخ اعلام شد.

وی افزود: در این تصادف که متاسفانه میان یک کامیون و یک دستگاه خودرو پژو پارس رخ داد سه نفر سرنشین خودرو در دم جان باختند.

سانحه رانندگی در محور صفی آباد به میانرود دزفول با 3 کشته

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان دزفول گفت: به دلیل شدت حادثه متاسفانه امکان خارج کردن اجساد از خودرو وجود نداشت که تیم امداد و نجات بهمراهی پلیس راهور با استفاده از جرثقیل اجساد را از خودرو خارج نمودند.

وی ادامه داد: متوفیان ۱۸، ۲۵ و ۲۷ سال سن داشتند و تنها یک نفر آن‌ها بومی منطقه بود، پس از اتمام عملیات به باغ بهشت آرامستان شهید آباد منتقل شدند.

علی بختیاری در خصوص علت تصادف تصریح کرد: این مسئله باید از سوی پلیس راهور مشخص و اعلام شود اما در نظرات اولیه انحراف به چپ دلیل این حادثه بوده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟