انفجار بزرگ در ساختمان مسکونی/ مرد شیرازی زنده زنده سوخت

 رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: ساعت ۲:۱۹ بامداد امروز با شنیدن صدای انفجار شدید در یک منزل مسکونی، همسایگان سراسیمه به بیرون از ساختمان گریختند و بلافاصله برای اطلاع دادن این حادثه با آتش نشانی تماس گرفتند.

به گزارش رکنا، محمد هادی قانع افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که در قسمت حیاط یک ساختمان مسکونی ویلایی به دلیل نگه داری مقدار قابل توجهی مایعات قابل اشتعال و اتصالی ناگهانی برق، انفجار لحظه‌ای رخ داده شده ودر پی آن علاوه بر شکستن شیشه‌های پنجره و تخریب دیواره ها، بخشی از این منزل طعمه آتش سوزی شد.

وی با اشاره به اینکه دراین حادثه یک نفر از اعضای خانواده (مرد ۳۰ ساله) دچار سوختگی و مصدومیت شد، بیان کرد: نیرو‌های آتش نشانی بلافاصله ضمن قطع برق و گاز محل، در قالب دو تیم با کشیدن یک رشته لوله‌ی آبدهی وارد محل شدند و همزمان با خاموش کردن آتش سوزی که در قسمت حیاط منزل اتفاق افتاده بود مصدوم را از داخل این منزل خارج کرده و محل حادثه را ایمن سازی کردند.

پس ازخاموش کردن کامل آتش و حاضر شدن عوامل اورژانس در محل حادثه، نیرو‌های آتش نشانی مجروح را برای ادامه مداوا تحویل آنان دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟