آتش سوزی بزرگ در بیمارستان میلاد

فرهاد کاوه‌آهنگران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در خصوص حادثه آتش سوزی در بیمارستان میلاد، اظهار کرد: دقایقی پیش حریق در بیمارستان میلاد به سازمان آتش‌نشانی اصفهان اعلام شد.

به گزارش رکنا ، کاوه‌آهنگران ادامه داد: آتش سوزی در بیمارستان میلاد گسترده است، اما هنوز اطلاعات دقیقی از میزان خسارات مالی و جانی در دست نیست.

وی ادامه داد: جرقه ای بیرون بیمارستان منجر به حریق داخل بیمارستان شده است اما علت این آتش سوزی همچنان در دست بررسی است.

اعزام نیروهای اطفای حریق به بیمارستان میلاد اصفهان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: نیروهای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شده‌اند و در حال اطفا و امدادرسانی هستند.

وی ادامه داد: علت این حادثه در دست بررسی است و احتمال می‌رود نقص فنی بوده است. از شش ایستگاه سازمان آتش نشانی اعزام به محل حادثه داشتیم و حریق بیمارستان در کمتر از 10 دقیقه مهار شد. هم اکنون در حال تخلیه دودگرفتی بیمارستان هستیم.

وی افزود: این حریق ۱۴ و ۵۰ دقیقه به مرکز آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ایستگاه‌های یک، ۱۱ و ۱۲ برای امدادرسانی به این حادثه اعزام شده‌اند، ادامه داد: دستگاه‌های چیلر بیمارستان میلاد دچار حریق شده‌اند.

دودزدگی در 4 طبقه بیمارستان میلاد

وی با بیان اینکه در این حادثه دودزدگی در طبقات اول، دوم، سوم و چهارم بیمارستان را داشتیم، افزود: تخلیه دود در حال انجام است.

کاوه آهنگران با بیان اینکه تخلیه اضطراری بیماران را نداشتیم، اضافه کرد: وضعیت بیمارستان کنترل شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟