سوزاندن دانش آموز به دست معلم دست و پا چلفتی + فیلم
حجم ویدیو: 1.37M | مدت زمان ویدیو: 00:00:12

به گزارش رکنا، در این اتفاق که در هنگام برگزاری کلاس علوم رخ داد «گری برودرسن» ۶۶ ساله مقداری از نیتروژن مایع داخل ظرف اشتبا‌ها روی بدن این دانش آموز خالی کرد.

ویدئویی که توسط یکی از دنش آموزان و با تلفن همراه تهیه شده چگونگی وقوع این اتفاق را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو در حالی که این دانش آموز روی کف کلاس دراز کشیده ناگهان این معلم مقداری از نیتروژن مایع را روی بدن وی می‌ریزد. در این ویدئو این دانش آموز در حالی که دچار درد شدیدی شده است دیده می‌شود.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی آمریکا این اتفاق در تاریخ می ۲۰۱۸ رخ داد، اما ویدئوی آن به تازگی منتشر شده است. در آن حادثه دانش آموز پسر که هویت و سن او اعلام نشده از ناحیه کشاله ران و همچنین یکی از انگشتان دست دچار سوختگی شدید شده بود.

بلایی که معلم بر سر دانش آموزش آورد

در شکایت مطرح شده بر علیه برودرسن آمده که او به شکلی خطرناک با ریختن نیتروژن مایع روی سینه یک دانش آموز پسر در دبیرستان «بارتلت» شیکاگو مبحثی علمی را به دانش آموزان آموزش می‌داد که چنین اقدامی خطرناک و غیرقابل پذیرش است.

هیئت منصفه شش نفره پس از دارسی دو روزه به مدت ۴ ساعت به همراه «پائول مارچس»، قاضی منطقه دوپیج کانتی رایزنی کردند. آن‌ها این معلم را به دلیل بی پروایی و به خطر انداختن سلامتی یا زندگی دانش آموزان مجرم دانستند. قرار است جلسه نهایی محاکمه برودرسن در تاریخ ۱۸ مارس، که احتمالا محکوم خواهد شد برگزار شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟