اصغر نجاری، دبیر خانه کارگر استان زنجان  گفت: پس از آتش‌سوزی این کارخانه که سه‌شنبه هفته گذشته رخ داد این دو کارگر زن مصدوم به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان منتقل و پس از آن به بیمارستان مطهری در بخش سوختگی منتقل و بستری شدند. اما روز پنجشنبه یکی از این خانم‌ها و روز جمعه نیز نفر دوم در بیمارستان مطهری تهران فوت کردند.

به گزارش رکنا، وی با بیان اینکه این خانم‌ها حدوداً ۳۵ ساله بودند و یکی از آن دو قرار بود طی روزهای آتی ازدواج کند و دیگری دانشجو بود، افزود: حادثه در شهرک صنعتی اشراق رخ داده و تجهیزات آتش‌نشانی شهرک صنعتی مناسب نیست و تا زمانی که تجهیزات مناسب نباشد، آتش‌نشانان حتی اگر آموزش هم دیده باشند نمی‌توانند کاری بکنند و نبود آمبولانس در شهرک صنعتی نیز بر تشدید مشکلات هنگام حوادث دامن می‌زند.

نجاری خاطرنشان کرد: اینکه در صنعت خطراتی وجود دارد، امری کاملاً محرز است ولی باید تمهیداتی اندیشیده شود که این خطرات به حداقل ممکن برسد تا کارگران که در حال حاضر در شرایط سخت معیشتی به سر می‌برند، به ازای حقوق پایه، جان خود را از دست ندهند و یا آسیب نبینند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟