پسر جوان مادرش قربانی چهارشنبه سوری شدند / در اراک رخ داد

فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: ساخت و انفجار مواد محترقه دست ساز در یک منزل در یکی از روستاهای شهرستان اراک، باعث مصدومیت دو نفر از اعضای خانواده از ناحیه دست و چشم شد.

امیر مختاری اظهار کرد:‌ در ظهر روز گذشته گزارشی از انفجار مواد محترقه در یکی از روستاهای بخش «معصومیه» به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد.

به گزارش رکنا، وی افزود: با حضور تیم انتظامی و در تحقیقات انجام شده از اهالی منزل مشخص شد که فرزند پسر نوجوانی در داخل منزلشان در حال ساخت مواد محترقه دست ساز بوده است که به علت انفجار صورت گرفته پسر نوجوان و مادر، از ناحیه دست و چشم مصدوم شده اند و با توجه به اینکه هنوز چهارشنبه سوری نیامده است در سراسر کشور شاهد حوادث تلخ هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک اضافه کرد:‌ بلافاصله مصدومان به مرکز درمانی انتقال شدند و در این خصوص پرونده ای تشکیل و در حال سیر مراحل قانونی است.

مختاری با تاکید بر ضرورت نظارت والدین بر فرزندانشان در استفاده از مواد محترقه غیرمجاز گفت: به منظور حفظ سلامت و آرامش عمومی، پلیس در کلیه ساعات شبانه روز آمادگی خود را برای بررسی و برخورد قاطع با هر گونه سود جویی افراد در خرید و فروش مواد محترقه غیرمجاز اعلام کرده و تلفن 110 در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی در این خصوص است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟