سگ سرطانی با پای خود به کلینیک دامپزشکی رفت! +فیلم
حجم ویدیو: 4.76M | مدت زمان ویدیو: 00:00:38

در این اتفاق جالب که روز شنبه رخ داد این حیوان که دارای تومور سرطانی بود به یک کلینیک حیوانات در منطقه «خوانزیرو دونورته» وارد شد.

به گزارش رکنا، در ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده مشاهده می‌شود که در حالی که چند کارمند کلینیک به همراه یک مراجعه کننده در این کلینیک حضور دارند این حیوان وارد آنجا می‌شود. لحظاتی بعد یکی از کارمندان زن کلینیک به سمت حیوان رفته و او را نزد دامپزشک می‌برد. دامپزشک پس از معاینه سگ متوجه یک تومور سرطانی در بدن آن شد و تحت شیمی درمانی قرار گرفت.

درمان سگ سرطانی توسط دامپزشکان

خانم «سیلوا»، دامپزشک برزیلی در این باره به یکی از رسانه‌های محلی برزیل گفت: «این سگ حالش خوب است. برایم بسیار هیجان انگیز، متفاوت و هوشمندانه بود که این حیوان با پای خود به کلینیک آمد. هیچ دردی نداشت. این حیوان خونریزی و هیچ نشانه‌ای از درد ندارد. به اولین جلسه شیمی درمانی واکنش خوبی نشان داد و ما باید بررسی کنیم که چند جلسه باید شیمی درمانی روی این حیوان صورت گیرد.»

گفتنی است؛ در حال حاضر این سگ توسط خانم سیلوا نگهداری می‌شود تا فرد مناسبی برای سرپرستی آن پیدا شود. تاکنون بیش از ۷۱۳ دلار برای تامین هزینه‌های درمان و نگهداری این سگ جمع آوری شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟