درگذشت قهرمان ایرانی کشتی جهان در تصادف جاده ای!+ عکس

حسن شیر مرد قهرمان کشتی خوزستانی در تصادف رانندگی به کام مرگ فرو رفت.

تصاویر از اینستاگرام حسن شیرمهر

به گزارش رکنا، میلاد قلاوند، سرپرست هیئت کشتی خوزستان با بیان اینکه کشتی گیر خوزستانی در یک تصادف رانندگی جان باخت، گفت: حسن شیرمرد قهرمان اندیمشکی کشتی استان خوزستان، کشور و تیم ملی در سانحه رانندگی به دیار باقی شتافت.

او افزود: این کشتی گیر با اخلاق قهرمان جوانان کشور و نایب قهرمان کشتی کارگران جهان نیمه شب ۱۷ اسفند ماه بر اثر برخورد خودرو با یک تریلی در نزدیکی پلیس راه اندیمشک جان باخت.

به نقل از یکی از دوستان حسن شیرمردی، این کشتی گیر اندیمشکی دارای ۲ محل سکونت بوده که هنگام بازگشت از خانه اول خود در شهرک «دو کوهه» به سمت خانه دوم در اندیمشک طی مسیر دچار این سانحه دلخراش می‌شود.

پلیس اندیمشک اطلاع داده، جزئیات این تصادف در دست بررسی است.

تصاویر حسن شیرمهد از اینستاگرام این کشتی گیر

حسن شیرمرد همچنین سابقه شرکت در برنامه استعداد یابی عصر جدید را داشته و با شرکت در گروه «مثلث ایران» به هنرنمایی پرداخته بود؛ این گروه شامل افرادی فعال در زمینه پارکور و هنر‌های رزمی و نمایشی از سراسر شهرهای خوزستان از جمله شادگان و اندیمشک بود که توانستند توجه داواران را تا حد زیادی به خود جلب کنند.

اندیمشک از شهر‌های شمالی استان خوزستان و هم مرز با استان لرستان است دو کوهه روستایی از توابع بخش مرکزی همین شهر است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟