بونکر سیمان روی پژوچپ کرد / در جاده پردیس یک نفر کشته شد

ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از دو مسیر رفت و برگشت محور هراز بدون ترافیک در جریان است و مشکل خاصی برای تردد وسایل نقلیه مجاز وجود ندارد.

وی گفت: عبور و مرور وسایل نقلیه از دو خط رفت و برگشت محور فیروزکوهعادی و روان در جریان است اما از ورود خودروهای فاقد مجوز و غیر بومی به این محور و محور هراز جلوگیری می‌شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در ادامه تصریح کرد: عصر امروز یک بونکر حمل سیمان که از پردیس به سمت تهران در حرکت بود بر روی یک پژو آردی واژگون شده و یکی از سه سرنشین خودرو که خانم ۳۴ ساله بود جان خود را از دست داد.

کهریزی با بیان اینکه وضعیت دو مجروح دیگر این حادثه مساعد است، ابرازکرد: متاسفانه خوردوی بونکر حامل سیمان که از بومهن به سمت پردیس در حرکت بوده در محدوده پلیس راه جاجرود با از دست دادن کنترل خودرو بر روی پژو وژاگون و باعث این حادثه تلخ شد.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم عادی و روان است اما با توجه به اعلام سازمان هواشناسی برای فردا بارش برف و باران را در محورهای شرق استان پیش‌بینی کردند، خودروها باید با احتیاط بیشتری وارد این مسیرها شوند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اضافه کرد: هموطنان که قصد عبور از محورهای کوهستانی را دارند، بدون تجهیزات زمستانی، زنجیر چرخ، پوشاک گرم، تغذیه کافی، اطمینان از سالم بودن سیستم فنی و گرمایشی خودرو و با باک پر از بنزین وارد این محورها نشوند.

کهریزی تاکید کرد: ورود خودروهای غیر بومی و فاقد مجوز به استان مازندران ممنوع است و توصیه اکید داریم هموطنان به هیچ عنوان وارد محورهای هراز و فیروزکوه نشوند زیرا در هر دو مسیر رفت و برگشت گیت‌های ایست ‌و بازرسی تعبیه شده و عوامل پلیس راه اجازه ورود و خروج خودروهای غیر بومی را به استان‌های تهران و مازندران نخواهند داد.

وی بیان کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ می توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگران رقم بزنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟