فداکاری مرگ آور مامور کلانتری تهران / امروز صبح رخ داد + عکس جنازه ها

تصادف مرگبار سمند در جاده خاوران صبح امروز 2 تهرانی را به کشتن داد.

 رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت:ستوان رضایی مأمور کلانتری ۱۲۸ که با جانفشانی مانع از برخورد خودروی سمند با عابران پیاده شده بود خود در صحنه تصادف جان باخت.

به گزارش رکنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر جانفشانی مامور کلانتری ۱۲۸ تهران اعلام کرد: در ساعت ۶:۴۵ صبح امروز یکی از ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران به نام ستوان دوم «جواد رضایی» به صورت پیاده از منزلش در محدوده نبرد به سمت محل کار در تردد بود که متوجه حرکات نامناسب یک دستگاه خودروی سمند می شود که با سرعتی سرسام آور به سمت عابران پیاده که در ایستگاه پایانه خاوران منتظر بودند می آید.

رئیس‌پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: مامور فداکار پلیس تهران با مشاهده خودروی سمند با توجه به اینکه جان دو نفر از عابران پیاده در خطر بود در اقدامی شهادت طلبانه بی درنگ به سمت عابران پیاده رفته و آنها را به سمت دیگر پرت می کند اما متاسفانه خودش به علت برخورد شدید خودروی سمند با وی در دم جان می‌سپارد.

وی با اعلام این مطلب که بلافاصله اورژانس، پلیس، پزشک قانونی و قاضی کشیک در محل حاضر می‌شوند گفت: عابران پیاده که مامور پلیس آنها را نجات داده بود مصدوم شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با تسلیت به همسر و فرزند و دیگر اعضای خانواده ستوان جواد رضایی خاطر نشان کرد: ستوان رضایی یک پلیس به تمام معنا بود که برای حفظ سلامتی و جان شهروندان جان خود را تقدیم کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

تصادف سمند با عابر پیاده در خاوران

تصادف سمند با عابر پیاده در خاوران

تصادف سمند با عابر پیاده در خاوران

آیا این خبر مفید بود؟