4 عکس از  آتش سوزی منزل مسکونی در جنت آباد جنوبی

آتش سوزی در یک واحد مسکونی در خیابان جنت آباد جنوبی خسارت مالی بر جای گذاشت.

4 (2)

به گزارش رکنا ساعت 01:46 بامداد دیروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی مبنی بر آتش سوزی در یک واحد مسکونی، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، نیروهای عملیات ایستگاه های 27، 102 را به همراه گروه امداد و نجات 8 و خودرو های پشتیبانی به محل حادثه در جنت آباد جنوبی، خیابان جهاد اکبر، کوچه ششم اعزام کرد.

آتش سوزی در جنت اباد

رضا وفائی معاون منطقه یک عملیات که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: هنگامی که به محل حادثه رسیدیم یک واحد مسکونی در طبقه دوم ساختمان چهار طبقه مسکونی دچار آتش سوزی شده و شعله های آتش نیز درحال سرایت به قسمت های دیگر این ساختمان بود.

آتش سوزی در جنت اباد

وی افزود: آتش نشانان با قطع جریان برق و گاز محل حادثه، بلافاصله مشغول عملیات شدند و همزمان با جستجو در طبقات به منظور یافتن افراد محبوس شده، با کشیدن یک رشته لوله آبدهی به مقابله با آتش سوزی پرداخته وموفق شدند در کمترین زمان ممکن، شعله های آتش را مهار و خاموش کنند.

وفائی با بیان اینکه همه ساکنان که در طبقه چهارم گرفتار دود شده بودند با تلاش بی وقفه آتش نشان به پشت بام منتقل شدند تصریح کرد: دو نفر از ساکنین(یک مرد50 و بانوی 45 ساله) دچار آسیب دیدگی و سوختگی جزیی شده بودند و یکی از آتش نشانان نیز پس از خارج کردن چند تن از ساکنین دچار آسیب دیدگی از ناحیه گردن شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟