مردی زیر سنگ 50 تنی جان باخت / مرگ مشابه 2 جوینده گنج در سیاهکل

 یک حفار غیر مجاز که در جستجوی گنج بود در اثر سقوط سنگ ۵۰ تنی در رودبار  جان سپرد و حفار دیگری بر اثر ریزش سنگ در رضوانشهر، این بار ریزش خاک، جان یک حفار غیر مجاز را حین حفاری در بخش دیلمان شهرستان سیاهکل گرفت.

فرمانده یگان حفاظت این اداره‌کل ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به گزارش‌های واصله به پایگاه حفاظتی شهرستان سیاهکل مستقر در بخش دیلمان مبنی بر حفاری غیرمجاز در یکی از گورستان‌های این منطقه به قصد یافتن اشیاء عتیقه و مرگ یک فرد ۴۲ ساله حین حفاری غیرمجاز در اثر ریزش خاک و آوار محل حفاری، موضوع برای بررسی‌های بیشتر در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش رکنا، محمد علی‌پور اظهار داشت: مأموران نیروی انتظامی بخش دیلمان با همراهی نیروهای امدادی و ضابطان خاص یگان حفاظت در محل گزارش‌شده حاضر و با کنار زدن آوار ناشی از ریزش طرفین حفره ایجاد شده، جسد حفار غیرمجاز توسط عوامل انتظامی و امدادی کشف شد.

3 مرگ مشابه در گیلان / مرد جوان زیر سنگ 50 تنی له شد

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان گیلان افزود: ضابطان خاص این یگان با محوریت فرماندهی انتظامی بخش دیلمان پس از اطلاع‌رسانی به مراجع قضایی، مبادرت به شناسایی همراهان متوفی نمودند و پس از تکمیل تحقیقات مقدماتی و تشکیل پرونده در پاسگاه انتظامی، مراتب جهت طی اقدامات بعدی به مرجع قضایی مربوطه ارسال شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟