حمله خرس به یک مرد + فیلم
حجم ویدیو: 3.44M | مدت زمان ویدیو: 00:00:31

گارد ساحلی در آمریکا اسکی بازی را که مورد حمله یک خرس قرار گرفته بود نجات داد.

این اسکی باز که هویتش مشخص نشده در حالی که از ناحیه سر و دست به شدت زخمی شده بود توسط ماموران گارد ساحلی آلاسکا نجات پیدا کرد.

به گزارش رکنا، گارد ساحلی با کمک یک هلی کوپتر MH-۶۰ جِی هاوک که از پایگاه هوایی سیتکا برخاسته بود این اسکی باز زخمی را به مرکز پزشکی در شهر «جونیو» منتقل کردند. تیم نجات پس از پایین رفتن از صخره با یک برانکارد اسکی باز زخمی را به داخل هلی کوپتر انتقال دادند. وضعیت این اسکی باز پایدار گزارش شده است.

حمله خرس به مرد اسکی باز

بر اساس بیانیه صادر شده توسط گارد ساحلی آمریکا این مرد که توسط خرس و از ناحیه سر و دست زخمی شده بود نجات پیدا کرد و به یک مرکز پزشکی منتقل شد. این اسکی باز جزو گروهی از اسکی بازان بود که در پیست اسکی در نزدیکی هاینِس آلاسکا مشغول اسکی بودند. بنا به این گزارش این گروه از اسکی بازان، ناخواسته با لانه یک خرس قهوه‌ای و توله‌هایش روبه‌رو شدند. ناگهان این خرس از لانه بیرون آمد و به یکی از اسکی بازان حمله ور شد.

«کارل کوخ»، یک زیست شناس حیات وحشی ایالتی به CNN گفت که این اسکی باز پس از حمله خرس متوجه شد که باید نقش یک مرده را بازی کند که احتمالا ایده بسیار خوبی در چنین شرایطی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟