عکس واژگونی وانت یخچال دار در بزرگراه یادگار امام(ره)

حادثه/رکنا برخورد یک دستگاه خودروی پراید با یک نیسان یخچال دار در بزرگراه یادگار امام(ره)آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش رکنا، ساعت 4:47 روز گذشته در پی تماس خودرو های عبوری از بزرگراه یادگارامام(ره) با سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه58 وگروه امداد و نجات 3 را به محل حادثه اعزام کرد.

واژگونی عجیب وانت یخچال دار در بزرگراه یادگار امام(ره) + عکس

حمیدرضا کشاورز فرمانده این عملیات اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت نامعلوم با یک دستگاه خودروی نیسان یخچال دار در بزرگراه یادگارامام(ره) برخورد کرده و همین امرموجب واژگونی نیسان شده بود.

وی افزود: پس از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد راننده خودروی سواری پس از تصادف در داخل اتاقک در هم پیچیده خودرو محبوس شده است.

کشاورز تصریح کرد: در این عملیات آتش نشانان به دو تیم تقسیم شدند که تیم اول اقدام به قطع برق خودرو و رفع نشت سوخت خودرو کردند وهمزمان تیم دوم با استفاده از ابزارهای تخصصی نجات و هولماترو فرد مصدوم را از خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژنس دادند.

وی گفت: آتش نشانان با همکاری عوامل پلیس راهور باخودروی جرثقیل راهور، خودرو ها را به حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند و پس از پاکسازی محل حادثه به ماموریت خودپایان دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟