عکس / سقوط عمودی 206 در اتوبان امام علی

سقوط پژو 206 به لاین اصلی اتوبان امام علی ( ع ) حادثه آفرین شد.
سرهنگ مجید رنجبر از واژگونی سواری پژو 206 به لاین اصلی اتوبان امام علی ( ع ) به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه خبر داد .
به گزارش رکنا، سرهنگ مجید رنجبر ضمن بیان این خبر افزود : شب گذشته ، در مسیر اتوبان امام علی ( ع) مقطع حسین آباد ، یکدستگاه سواری 206 که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان از مسیر خارج شده و از مسیر لاین کندرو به داخل لاین اصلی اتوبان امام علی ( ع ) وارد و واژگون می گردد .
رنجبر ادامه داد : این خودرو پس از اینکه از لاین کندور سقوط می کند وارد لاین اصلی اتوبان امام علی ( ع ) شده و با سپر جلو به سطح سواره رو برخورد می نماید .
وی گفت : تیم گشتی پلیس راهور فاتب بلافصله به کمک راننده وسیله نقلیه می شتایند و مشغول کمک رسانی و امداد به این راننده مشغول می گردند و قبل از بروز هر گونه حریق و اتفاق ناگوار می توانند وی را از وسیله نقلیه بیرون بیاورند .
رنجبر افزود : تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب علل حادثه علل حادثه را مورد بررسی قرار داده علت این واژگونی را سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام می نمایند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟