کرونا دومین مدافع سلامت سمنان را به شهادت رساند

 سید مهدی صفابین، از کارکنان شاغل در واحد حفاظت فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان، به عنوان دومین شهید مدافع سلامت استان سمنان، عروج کرد.

به گزارش رکنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان شامگاه شنبه پیام تسلیتی به این مناسبت اعلام کرد.

در متن پیام نوید دانایی آمده است: مشیت الهی بر این تعلق گرفته کـه بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست.

در ادامه این پیام آمده است: با نهایت تأسف و تأثر عروج ناگهانی و آسمانی مرحوم صفابین از همکاران گرامی واحد حفاظت فیزیکی دانشگاه که در ایام شیوع و بروز بیماری کرونا همگام و همراه با مدافعان سلامت با این ویروس مبارزه نمود، ما را در غمی بزرگ نشاند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان در این پیام نوشت: اینجانب ضمن ابراز صمیمانه‌ترین همدردی‌ها، این ضایعه غم انگیز را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به ویژه ریاست و کارکنان دانشکده پیراپزشکی و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

اولین شهید مدافع سلامت استان سمنان، شهید اکبر ناظری‌پور از بهکاران بیمارستان کوثر سمنان بود. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟