گم شدن5 تهرانی در دماوند + فیلم
حجم ویدیو: 2.33M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

به گزارش رکنا، سعید طاهری از اعزام دو تیم جستجو و نجات در کوهستان هلال احمر دماوند خبر داد و افزود: این اعزام در پی مفقودی پنج نفر در ارتفاعات «زرین کوه» انجام شد.

مدیر جمعیت هلال احمر دماوند افزود: شامگاه سه شنبه مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال‌احمر استان تهران از مفقودی ۵ نفر در محدوده «زرین کوه» دماوند خبر داد، که بلافاصله ۲ تیم جستجو و نجات در کوهستان از نجاتگران جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند به همراه عوامل انتظامی به محل حادثه اعزام شدند و عملیات جستجو و نجات را آغاز کردند.

وی افزود: عملیات جستجو و نجات برای یافتن این پنج نفر مفقود شده ادامه دارد

هر 5 کوهنورد مفقودی دماوند نجات یافتند

فتحی گفت: حال 5 کوهنورد زرین کوه دماوند خوب است و توسط نیرو‌های امدادی به پایین کوه‌ها منتقل خواهند شد.

شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران درباره عملیات جستجو برای ۵ کوهنورد مفقود شده در قله دماوند اظهار کرد: از روز گذشته خبر مفقودی این کوهنوردان به جمعیت هلال احمر اعلام شد و تیم‌ها به سرعت به منطقه اعزام شدند، اما به دلیل شرایط جوی امکان صعود نبود.

او بیان کرد: امروز صبح مجددا درخواست بالگرد دادیم و بالگرد در منطقه رفت، اما به دلیل ارتفاعی که بود نتوانست این افراد را پیدا کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: در نهایت پنج کوهنورد توسط دو تیمی که به صورت زمینی به منطقه اعزام شده بودند پیدا و به منطقه امن منتقل شدند.

فتحی تصریح کرد: خوشبختانه حال این کوهنوردان خوب است و توسط نیرو‌های امدادی به پایین کوه‌ها منتقل خواهند شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟