بازداشت خانم رقصنده  در منطقه ممنوعه + عکس های زن جوان

به گزارش گروه ترجمه رکنا، هفته گذشته مدل و رقصنده عرب که لباس مصر باستان را به تن داشت به جرم گرفتن عکس های نیمه برهنه در محوطه اهرام مصر بازداشت شد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

سلمی الشیمی در صفحه اینستاگرامش عکس‌ و فیلم های نیمه برهنه خود را با لباس مصریان باستان به اشتراک گذاشت که پس از انتشار در فضای مجازی مورد انتقاد و واکنش زیادی از کاربران رو به رو گشت.

رقص مدل مصری

بازداشت خانم مدل زیبا به جرم رقص در اهرام مصر

برخی از کاربران معتقدند که سلمی الشیمی با پوشیدن این لباس و گرفتن عکس در اهرام ثلاثه به میراث تاریخی کشورشان توهین کرده این در حالی است که برخلاف کاربرانی که این کار را توهین تلقی کردند، کاربرانی معتقدند این مدل مصری نه تنها اشتباهی مرتکب نشده بلکه فرهنگ و آثار باستانی مصر را به نمایش گذاشته است.

رقص مدل مصری (2)

از سوی دیگری کاربرانی نیز مدعی شدند که اهرام مصر منطقه‌ای توریستی است نه نظامی و توریست‌ها می‌تواند به آنجا بروند و تصویربرداری کنند پس دلیلی برای دستگیری الشیمی و عکاسش وجود نداشته است.

توهین به میراث تاریخی توسط خانم مدل

کاربرانی اما با اشاره به لباس نیمه برهنه این مدل عنوان می‌کنند عکس های او تاریخ و تمدن مصر را نمایش نمی‌دهد بلکه بسیار را تحریک‌آمیز و توهین‌آمیز است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟