دستگیری اعضای باند سارقان منزل در اهواز

به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در پی وقوع سرقت از منازل توسط سرنشینان خودرو‌های پراید، پژو اس ال ایکس و تندر ال ۹۰ در سطح شهرستان اهواز، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت آگاهی استان قرار گرفت.

سردار سید محمد صالحی افزود: ماموران پلیس با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی باند سه نفره سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی ادامه داد ماموران پلیس ضمن توقیف یک دستگاه خودروی ال ۹۰ مورد استفاده در سرقت‌ها با پلاک مسروقه، در بازرسی از متهمان آلات و ادوات جرم از قبیل شوکر برقی، اسپری فلفلی، ۵ جفت دستکش و... کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد:همچنین در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقادیری طلاجات، ۴ دستگاه تلویزیون بزرگ LED، سه دستگاه لپ تاپ، یک دستگاه PS۴، یک عدد دوربین دو چشمی شکاری، ۲ دستگاه دوربین عکاسی، ۲ دستگاه گوشی به همراه ۹ کارتن تلفن همراه، انواع بدلیجات،۱۶ عدد ساعت مچی، ۴۴حلقه انواع انگشتر، یکصد فشنگ جنگی و یکصد فشنگ پلاستیکی سلاح کلت کمری کشف شد.
سردار صالحی با اشاره به اینکه اعضای باند مزبور که دارای سوابق متعدد کیفری هستند، ادامه داد:در تحقیقات به عمل آمده تاکنون ۴۱ فقره از محل‌های سرقت با حضور مالباختگان بازسازی و یکی از صحنه‌های سرقت که طی آن سارقان اقدام به ضرب و جرح مالک منزل کرده و کلیپ آن در فضای مجازی منتشر شده بود را شناسایی و بصورت مصور و مکتوب مستندسازی کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟