جولان 6 گرگ وحشی در خیابان های ارومیه / زنده گیری یک گرگ در خانه مسکونی + عکس

مدیر سامانه مدیریت شهری 137 شهرداری ارومیه گفت: امروز تعداد 10 تماس از سوی شهروندان مبنی بر مشاهده گرگ در حاشیه شهر ارومیه با این سامانه برقرار شده است.

به گزارش رکنا ، احسان مهدی پور با اشاره به تماس های مکرر شهروندان مبنی بر مشاهده چندین قلاده گرگ در حاشیه شهر ارومیه و در خیابان حیدربابا، اظهار کرد: با توجه به برقراری 10 تماس از سوی شهروندان بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و اکیپی با هماهنگی سامانه 137 به منطقه اعزام شد.

او افزود: اکیپ های شهرداری ارومیه در ارزیابی و بررسی های میدانی خود متوجه شدند که شش قلاده گرگ در نزدیکی منازل مسکونی تردد داشته است.

مدیر سامانه مدیریت شهری 137 شهرداری ارومیه گفت: با توجه به تماس شهروندان مبنی بر اینکه یکی از گرگ ها وارد حیاط خلوت منزلی مسکونی یکی از شهروندان در خیابان حیدربابا شده، اکیپ های شهرداری سریعا به محل مراجعه و تدابیر لازمه جهت ایمنی ساکنان محل را در این خصوص اجرایی کردند.

مشاهده گرگ در ارومیه / زنده‌گیری یکی از گرگ‌ها در منزل مسکونی

مهدی پور گفت: با اطلاع به سازمان حفاظت از محیط زیست آذربایجان غربی و با توجه به مسئولیت آنها در قبال حیات وحش، محیط بانان آن سازمان جهت زنده گیری به محل دعوت شدند.

او ادامه داد: از شهروندان خواهشمندیم هرگونه مشاهده مجدد گرگ و یا سایر حیوانات وحشی را سریعا به سازمان حفاظت از محیط زیست با شماره 04433827706 و یا سامانه 137 شهرداری اطلاع دهند و تحت هر شرایطی از آسیب رساندن به آنها جلوگیری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟