اعتراف سارق تهرانی به 75 فقره سرقت ضبط پژو 206

به گزارش رکنا ، سرهنگ "ضرغام آذین" گفت: با وقوع چند فقره سرقت ضبط فابریک از خودرو های 206 در حوزه سرکلانتری دوم پلیس پیشگیری سریالی بودن سرقت ها قوت گرفت و با تجمیع پرونده های مشابه مشخص شد که متهم ضبط های فابریک از خودروهای 206 را سرقت می کند.
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت ابراز داشت: گشت زنی های انتظامی افزایش یافت تا اینکه ماموران کلانتری 118 ستارخان در تحقیقات پلیسی موفق شدند، هویت سارق را که پیش تر به جرم سرقت دستگیر و روانه زندان شده بود، به دست بیاورند.
وی گفت: با مشخص شدن هویت سارق، مخفیگاه جدید وی نیز شناسایی شد و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی از مرجع قضائی اخذ شد، عنوان کرد: ماموران کلانتری ستار خان موفق شدند متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان 15 دستگاه ضبط فابریک سرقتی از خودرو های 206 کشف کنند.
سرکلانتر دوم با اشاره به اینکه متهم پس از انتقال به کلانتری نواب به 75 فقره سرقت اعتراف کرد، افزود: متهم در بازجویی اولیه به فروش ضبط های سرقتی برای تامین هزینه مصرف مواد مخدر معترف شد.
سرهنگ آذین با اشاره اینکه شناسایی مالخر یا مالخران اموال سرقتی در دستور کار قرار دارد، خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و با دستور قضائی برای کشف جزئیات پرونده در اختیار کلانتری نواب قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟