گنده لات بندرعباس دستگیر شد / او به مغازه برادرش شلیک کرد

به گزارش رکنا ، جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری یک شرور مسلح در شهرستان پارسیان خبر داد.

مهرداد مشوق گفت: در پی دریافت یک فقره گزارش مردمی مبنی بر وقوع یک مورد تیراندازی با سلاح غیر مجاز در یکی از خیابان‌های شهرستان پارسیان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

تیراندازی "محمد د" به مغازه برادرش

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی، اطلاعات و یگان امداد این شهرستان با تشکیل تیمی جهت بررسی موضوع به محل اعزام و مشاهده کردند فردی به هویت محمد د با یک قبضه سلاح جنگی کلت کمری به علت اختلافات مالی به در مغازه برادرش مراجعه و اقدام به شلیک یک تیر به سمت مغازه وی کرده است که با توجه به حساسیت موضوع و بیم تکرار مساله با اشرافیت اطلاعاتی سریعا محل اختفاء متهم شناسایی و با هماهنگی قضایی با محاصره محل اختفا ء نسبت به دستگیری متهم اقدام شد.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت : ماموران متهم را در مخفیگاهش دعوت به آرامش کرده که بدون توجه به تذکرات پلیس اقدام به تیراندازی به سمت مامورین نموده و با تهدید ماموران و شلیک تیر قصد فرار از محاصره داشته که در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی متهم دستگیر و در بازرسی از منزل و مخفیگاه وی یک قبضه کلت کمری به همراه 7 تیر جنگی و 3 عدد پوکه و یک تیغه خشاب کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بیان داشت: شرور مسلح دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی واز آن طریق روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟