دستگیری 3 نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در هلیلان

به گزارش رکنا، سرهنگ مجتبی مهدیان فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان گفت:درپی تماس‌های متعدد مردم با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر شرارت ۳ نفر، بلافاصله این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: در راستای تدابیر سردار فرمانده انتظامی استان ایلام در خصوص برخورد با فروشندگان مواد مخدر و اراذل و اوباش و همچنین در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان هلیلان، سه نفر از فروشندگان مواد مخدر و اراذل و اوباش شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان اظهار کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی، بامداد امروز و در یک عملیات غافلگیرانه، ۳ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار و فروشندگان مواد مخدر که امنیت و آرامش را از شهروندان سلب کرده بودند دستگیرشدند.

کشف اموال مسروقه در هلیلان

او عنوان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دستگیر شده مقادیر زیادی مواد مخدر صنعتی و سنتی به صورت بسته بندی شده آماده توزیع بودند کشف و دو دستگاه موتورسیکلت سرقتی مقالات و ادوات استعمال مواد مخدر و همچنین سلاح سرد و گرم کشف شد.

سرهنگ مهدیان با بیان اینکه در راستای مطالبه به حق مردم، متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، اضافه کرد: اراذل و اوباش و سوداگران مرگ بدانند که در هر جایی از شهرستان هلیلان بخواهند اقدامی را علیه امنیت و آرامش مردم بزنند، دستگیر و به شدت با آنان برابر قانون برخورد خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟