واکنش شجاعانه یک کودک هنگام حمله مردان مسلح به مادر جوان + فیلم
حجم ویدیو: 2.73M | مدت زمان ویدیو: 00:00:24

به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است واکنش کم نظیر یک کودک ۵ ساله در مواجهه با تعدادی مرد مسلح را به تصویر می‌کشد. این کودک که شاهد هجوم مردان مسلح به داخل خانه‌شان و حمله آن‌ها به مادرش بود برای دفاع از او بلافاصله وارد عمل شد.

این اتفاق در ساعت ۱۰.۳۰ دقیقه تاریخ ۳۰ سپتامبر و در منطقه «سوت بِند» ایالت ایندیانا رخ داد.

«تامیکا رید»، به همراه پسر پنج ساله‌اش در خانه حضور داشت که ناگهان چهار مرد مسلح در حالی که اسلحه در دست داشتند با شلیک چند گلوله وارد خانه شدند. در لحظه وقوع حادثه تامیکا در حال اتوکردن لباس و پسرش نیز در کنار او در حال بازی کردن بود. ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است نشان می‌هد که مردان مسلح پس از ورود به داخل خانه این مادر جوان را با تهدید اسلحه به اتاق دیگر منتقل می‌کنند. در این لحظه «دیوید جانسون» با حمله به یکی از مردان مسلح و پرتاب اسباب بازی هایش به سمت او تلاش می‌کند تا از مادرش دفاع کند.

تامیکا در گفتگو با WSBT در این باره گفت: بسیار ترسیده بودم، چون در لحظه‌ای که این اتفاق رخ داد بچه‌هایم در خانه بودند. این زن با قهرمان نامیدن پسرش دیوید گفت گه او با دست خالی تلاش کرد تا از من در برابر مردان مسلح دفاع کند.

هنوز انگیزه این مردان مسلح از هجوم به خانه این زن مشخص نشده است. تحقیقات و جستجو‌های پلیس محلی آمریکا برای شناسایی مهاجمان مسلح ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟