درگیری سنگین پلیس با قاچاقچیان در زاهدان

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر زاهدان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر را از میرجاوه به زاهدان داشتند، شناسایی کردند.

او گفت: شب گذشته ماموران پلیس زاهدان با همکاری انتظامی شهرستان‌های میرجاوه و خاش در قالب چند تیم عملیاتی با پایش منطقه و انجام یک سری اقدامات تخصصی، اعضای این باند قاچاق را که با یک دستگاه پژو در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در حوالی منطقه میرجاوه بودند، مشاهده و به آنها دستور ایست دادند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: قاچاقچیان که خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از محل را داشتند که بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس، عرصه را برخود تنگ دیدند و پس از رسیدن به مخفیگاه خود با رها کردن خودرو به سمت ارتفاعات و مناطق سخت گذر متواری شدند.

بیش‌از 3 تن موادمخدر در زاهدان کشف شد

او با بیان اینکه در این عملیات یک قاچاقچی دستگیر شد، افزود: در بازرسی از خودرو قاچاقچیان و همچنین مخفیگاه آنان سه تن و ۳۶۵ کیلو گرم مواد مخدر شامل سه تن و ۲۸۸ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک و ۷۶ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش کشف شد.

سردار طاهری با بیان اینکه دیگر قاچاقچیان متواری شناسایی و تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قاچاقچیان مواد مخدر و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد پلیس با آنان قاطع خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟