آتش سوزی در بازار  تهران + عکس

آتش سوزی / به گزارش رکنا، در پی تماس نگهبانان پاساژ با سامانه 125 و اطلاع رسانی این آتش سوزی، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های 7 و 107این سازمان را به محل حادثه واقع در بازار بزرگ تهران، بازار سلطانی رهسپار کرد.

علی عباس زاده افسر آماده منطقه 5 عملیات آتش نشانی تهران که در محل این حادثه حضور یافته بود، در این باره گفت: آتش سوزی در مغازه‌ای به وسعت تقریبی ۸۰ متر مربع با کاربری فروش ساعت و بدلیجات رخ داد که دود بسیار زیادی نیز به همراه داشت.

یک فروشگاه ساعت در بازار بزرگ تهران آتش گرفت

وی با اشاره به انتشار دود ناشی از این آتش سوزی از طریق پنجره‌ها و درب ورودی این واحد تجاری به داخل پاساژ، اضافه کرد: نیرو‌های آتش نشانی بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان و نیزمجهز شدن به تجهیزات حفاظت فردی، در قالب دو گروه مشغول عملیات شدند.

عباس زاده ادامه داد: یک گروه از آتش نشانان توانستند به سرعت خود را به کانون آتش سوزی رسانده و شعله‌های آتش را مهار کنند و گروه دیگر نیز به طور همزمان به جستجوی محبوس شدگان احتمالی در داخل مغازه پرداختند که هیچ فردی پیدا نشد.

این افسر آماده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، تذکرات ایمنی لازم را به مالک مغازه و نگهبانان پاساژ گوشزد کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟