الکل 12 نفر را در اتوبان کاشان به آتش کشید

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: ۱۲ نفر در پی انحراف یک دستگاه تریلر حامل الکل صنعتی در محدوده اتوبان کاشان به نطنز دچار سوختگی شدند.

به گزارش رکنا ، روح‌الله فدائی روز شنبه افزود: جمعه شب در پی دریافت گزارشی مبنی بر بروز حادثه‌ای جاده‌ای، تیم‌های عملیاتی اطفای حریق و امداد و نجات به محل واقع در ۱۵ کیلومتری اتوبان کاشان- نطنز اعزام شدند.

وی بیان کرد: بر اساس مشاهدات عینی در جریان این حادثه لاستیک تریلر در حال حرکت دچار ترکیدگی و ۲ مخزن الکل به بیرون پرت شد که پس از برخورد با یک دستگاه خودروی پیکان موجب آتش‌سوزی شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان اضافه کرد: شعله‌های آتش در نهایت به یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ و پرایدی که در آن مسیر بودند نیز سرایت کرد و موجب سوختگی ۱۲ نفر از سرنشینان این خودروها شد.

وی با اشاره به اینکه آسیب‌دیدگان حادثه از سوی نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند، اظهار داشت: آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۴ و ۵ کاشان با توجه به نوع حادثه و اشتعال‌زایی بالای الکل کماکان در محل هستند و تا پایان عملیات رفع خطر و انتقال الکل‌ها به صورت تیم احتیاط از حادثه حضور خواهند داشت.

فدائی در ادامه از هم‌وطنان خواست تا در هنگام بروز سوانح رانندگی، از تجمع در محل حادثه به جد خودداری کنند و با باز گذاشتن مسیر تردد، نیروهای امدادی را در انجام وظایف یاری نمایند.

حادثه ای تلخ در جاده کاشان / 12 نفر در آتش الکل سوختند

اتوبان کاشان به نطنز که یکی از پر رفت‌وآمدترین محورهای استان اصفهان محسوب می‌شود، بخشی از آزادراه ۴۶۵ کیلومتری هفت است که از تهران آغاز شده و با عبور از استان قم، در غرب اصفهان پایان می‌یابد.

کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟