مرگ دکتر معروف کرمانی / او در مبارزه با کرونا فداکاری می کرد + عکس

شهید مدافع سلامت «دکتر سیدمهدی بهشتی شیرازی» متخصص اطفال بیمارستان علی‌ابن ابیطالب(ع) شهرستان راور در پی ابتلا به بیماری کووید ۱۹ و تحمل یک دوره بیماری به لقاءالله پیوست.

به گزارش  رکنا ،  حمیدرضا رشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پی شهادت شهید مدافع سلامت دکتر سید مهدی بهشتی شیرازی پیام تسلیتی صادر کرد.

در این پیام آمده است: ایثار و از خودگذشتگی در راه خدمت به جامعه پاداشی عظیم نزد خداوند متعال دارد و در این راه پر مخاطره جان برکفان حوزه سلامت از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا با فداکاری و تحمل شرایط سخت و طاقت فرسا به بیماران ارائه خدمت می‌دهند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نورزیده‌اند.

شهید مدافع سلامت «دکتر سید مهدی بهشتی شیرازی» متخصص اطفال بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) شهرستان راور نمونه یک انسان با اخلاق، متعهد و سخت‌کوش بود که در این برهه از زمان با جانفشانی در راه خدمت به مردم، در پی ابتلا به بیماری کووید ۱۹ و تحمل یک دوره بیماری شامگاه چهارشنبه دوم مهرماه ۹۹ به لقاءالله پیوست.

اینجانب این مصیبت فراموش نشدنی را به خانواده گرامی آن شهید والامقام، جامعه پزشکی، خانواده بزرگ حوزه سلامت استان کرمان و همکاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان راور صمیمانه تسلیت گفته و از خداوند متعال غفران و رحمت الهی برای همکار فداکارمان و برای بازماندگانش صبر و بردباری مسئلت دارم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟