تزئین یخچال عروس و داماد های  در ایران سوژه جدید رسانه های خارجی شد + عکس

به گزارش گروه ترجمه رکنا، در ایران رسم است که هنگام چیدن جهیزیه عروس تا چیدن مواد غذایی داخل یخچال عروس و داماد با سلیقه و تزئین کامل باشد اما ایده هایی که امروزه مد شده باعث شد تا رسانه های خارجی این سلیقه و چیدمان را سوژه شبکه های اجتماعی کنند.

در یکی از عکس هایی که به عنوان ایده در شبکه های اجتماعی منتشر شده و دست به دست می چرخد مرغ و خروسی را نشان می دهد که با لباس عروس و داماد در حالی که ناخن های مرغ لاک زده است و خروس هم با پاپیون و جلیقه کنارش نشسته داخل یخچال گذاشته شدند.

در عکس دیگر نشان می دهد مرغ در حالی که لباس مشکی به تن دارد و گردنبندی دور گردنش است داخل یخچال نشسته و ایده خاصی را نشان می دهد.

تزئین یخچال

با انتشار این تصاویر در شبکه های اجتماعی ایران و دست به دست چرخیدن آن در شبکه های خارجی باعث شد تا برخی از کاربران این تزئین ها را به خاطر ایده های بامزه حرکتی بسیار جالب خوانده باشند.

در برخی از کامنت هایی که برای این ایده عروس و دامادی منتشر شده گروهی دیگر از کاربران عنوان کردند که این که چشم مرغ و خروس مرده را این گونه باز نگه داشتند و لباسی اندازه آن ها دوختند، کار سختی است اما ایده جالبی بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟