پنهان شدن مار سمی در کمد دیواری دستشویی! + فیلم
حجم ویدیو: 16.97M | مدت زمان ویدیو: 00:02:07

به گزارش رکنا، مرد هندوستانی که وارد دستشویی خانه‌اش شده بود هرگز تصور نمی‌کرد که دم نازکی که از کمد دیواری سرویس بهداشتی خانه‌اش بیرون آمده است متعلق به یک مار سمی خطرناک باشد. در حالی که «نیهار رانجان باریک» تصور می‌کرد حتما یک مامولک خانگی وارد کمد شده باشد با بازکردن درب آن شوکه شد.

او یک مار کبرا را در حالی که در کمد دیواری دستشویی جا خوش کرده و آماده حمله به این مرد شده بود مشاهده کرد. این اتفاق در روستای «ایکاچالیا» واقع در ایالت اودشا هند رخ داد

بلافاصله نیهار و برادرش از مارگیران محلی برای شکار این مار درخواست کمک کردند. یکی از مارگیران محلی در خانه این مرد حاضر و با مهارتی خاص موفق به شکار این مار سمی خطرناک شد. ویدئویی که توسط تلفن همراه تهیه و در فضای مجازی منتشر شده است لحظه‌ای را که مارگیر در حال شکار این مار کبرا است نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که مارگیر با احتیاطی خاص درب کمد دیواری را باز کرده و لحظاتی بعد یک مار کبرای ۴ فوتی را از داخل کمد بیرون می‌کشد.

این مارگیر سپس مار را به بیرون از خانه منتقل کرده و آن را داخل کیسه می‌اندازد. این مار کبرا توسط مارگیر محلی در یکی از مناطق اطراف رها شد.

گفتنی است؛ ورود این مار کبرا به خانه این شهروند هندوستانی در حالی خبرساز شد که چندی پیش نیز ورود یک مار شاه کبرا به داخل خانه‌ای روستایی در ایالت «اوتاراکند» هند خبرساز شده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟