دستگیری شرور فضای مجازی در ساوه

به گزارش رکنا، سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: ماموران نیروی انتظامی ساوه در عملیاتی فرد اوباشی را که ضمن ایجاد نارضایتی برای مردم، اقدام به قدرت نمایی در فضای مجازی می‌کرد را در عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ عیسی آبادی افزود: در پی اعلام گزارش‌های متعددی از نارضایتی شهروندان در خصوص اقدامات یکی از اراذل و اوباش مبنی بر اخلال در نظم و امنیت عمومی، قدرت نمایی با سلاح سرد و گرم و ایجاد رعب و وحشت و انتشار تصاویر اینگونه اعمال مجرمانه در فضای مجازی، به جهت حساسیت موضوع، رسیدگی موضوع به صورت ویژه در اولویت کاری ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

او اضافه کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ساوه با انجام اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را در یکی از روستا‌های بخش نوبران این شهرستان شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، این فرد را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و یک قبضه سلاح گرم هم از او کشف کردند.

شرور فضای مجازی در ساوه غافلگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه بیان کرد: با دستور قضایی محله فعالیت این فرد که در یکی از محله‌های بخش نوبران شهرستان ساوه بود صورت کامل پلمپ شد.

او با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده جهت برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد تصریح کرد: این عملیات مقتدرانه پلیس، بازتاب گسترده‌ای از رضایتمندی عمومی در برخورد قاطع با اراذل و اوباش را به همراه داشته است و پیام‌های متعددی از قدردانی‌های مردمی به پلیس منعکس شده است.

سرهنگ عیسی آبادیبا تاکید بر برخورد مقتدرانه ماموران با هرگونه ایجاد بی نظمی و قانون شکنی، اظهار داشت: پلیس با رصد و پایش دقیق و مستمر فضای حقیقی و مجازی با برهم زنندگان امنیت و آرامش مردم برخورد می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟