کشف 20 فقره سرقت در تهران / سارق تهرانی به دام افتاد

به گزارش رکنا، سرهنگ "سرافراز احمدی" گفت: روز گذشته 16 شهریور ماه، حوالی ساعت 12 ظهر عوامل گشت کلانتری 133 شهرزیبا هنگام گشت زنی های انتظامی در حوالی خیابان بلوار دریا به یک دستگاه خودروی وانت که روشن بوده و شیشه‌ها پایین بوده مشکوک می‌شوند.

وی بیان داشت: ماموران خودرو را تحت مراقبت ویژه قرار می دهند که متوجه می‌شوند آقایی حدودا 35 ساله در بین خودروهای پارک شده در یک پارکینگ مسکونی مشغول پرسه‌زنی می باشد و متهم چندین پنل و یک باتری خودرو در دست دارد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم به محض رویت ماموران وسایل را به داخل وانت مزدا انداخته و از صحنه متواری می‌شود و عملیات تعقیب و گریز آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه متهم در اتوبان تهران_ کرج در حوالی مرز استان البرز دستگیر می شود، افزود: در استعلام به به عمل آمده مشخص شد که خودروی مزدا وانت سابقه ثبت رقت دارد و سه روز پیش از یک منطقه در مرکز پایتخت به سرقت رفته است.

کلانتر محله 133 شهرزیبا با اشاره به اینکه متهم به 20 فقره سرقت لوازم خودرو با خودروی سرقتی طی 3 روز اخیر اعلام کرده است، افزود: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟